Життя поколінь: з Любов’ю у серці, із Музою в душі

Сьогодні, 24 жовтня 2018 року в міській бібліотеці імені М. Лермонтова відбувся літературно-музичний вечір під назвою «В росах золотих…», на якому представила власну творчість членкиня ГО «Інноваційні обрії України», студентка МДПУ імені Богдана Хмельницького Суховій Лідія Анатоліївна.

 

 

З вітальним словом на адресу Лідії Анатоліївни виступила голова правління ГО, завідувач кафедри української і зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Шарова Тетяна Михайлівна, яка акцентувала увагу на тому, що творчість не слід приховувати, її треба постійно розвивати та розкривати. 

 

 

На літературному святі «В росах золотих…» Лідія Анатоліївна представила свою творчу родину, акцентувавши увагу на тому, що любить життя, мріє про справжнє щастя, кохає, палко любить своїх дітей, онуків. Під час літературно-музичного вітання з уст Лідії Анатоліївни звучали авторські поезії, які супроводжувались під музику, написану її дочкою Юлією.

На заході прозвучали такі авторські поезії: «Земля моя», «Родина», «Батьківщина», «Лист незнайомки», «Я жити не можу без тебе», «Україна мила» та ін. Під час прочитання віршів та співання авторських пісень глядачі постійно аплодували, насолоджуючись голосом Лідії та творчою майстерністю усієї родини. 

Творче родинне свято було проведено з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, адже на заході був присутній син Лідії – молодший сержант Суховій Віталій Володимирович, який проходить службу у роті РХБ захисту. За його участю прозвучали пісні, в яких лунала любов до рідної країни, матері, роздуми про духовний світ людини. Дякуємо Іванову Ігорю В’ячеславовичу – командиру військової частини А 0989 за допомогу та підтримку у проведенні літературно-музичного вечору «В росах золотих», де брав участь Суховій Віталій.

 

 

На заході з уст родини Суховій звучали слова вдячності на адресу завідувача кафедри української і зарубіжної літератури Шарової Тетяни Михайлівни та громадської організації «Інноваційні обрії України». За підтримки викладачів кафедри української і зарубіжної літератури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Лідія Анатоліївна розкрила власні таланти, показала свою художню творчість.

 

 

Присутні на заході переконалися, що талановита родина Лідії Суховій тонко відчуває слово та музику. Бажаємо Лідії та її родині нових творчих злетів та гарного оточення серед друзів та колег!

 

Члени ГО «Інноваційні обрії України»