28 лютого 2021 р. на базі Запорізького національного університету відбувся захист науково-дослідних робіт вихованців Малої Академії наук Запорізької області. Захід відбувався у форматі онлайн в системі Google Meet. У якості члена журі від Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького була присутня доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української і зарубіжної літератури Шарова Тетяна Михайлівна.

 

 

До участі в заході були допущені наукові роботи, які оформлені відповідно до вимог, що висуваються до робіт такого типу. На секції з української літератури сьогодні лунали прізвища українських письменників, які суттєво збагатили культуру України Т. Шевченко, О. Бердник, І. Франко, Г. Сковорода, Д. Кешель, М. Бриних, Д. Павличко, С. Жадан, М. Брацило, В. Шкляр, М. Коцюбинский та ін.

 

 

Учні 9-11 класів Запорізької області вмикаючи демонстрацію екрану за допомогою презентацій представляли власні наукові досягнення. Приємно було слухати власні думки вихованців МАН, їхній аналіз художніх текстів, а також подальшу роботу в науковому плані.

 

 

Бажаємо усім доповідачам крокувати впевнено до омріяного бажання та вступити в найкращий заклад вищої освіти. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького відкриває свої двері усім абітурієнтам, студентам, випускникам, викладачам, бо ми – більше, ніж Університет!

 

Інформацію підготувала доцент Тетяна Шарова