Участь члена ГО в семінарі ВУМ

14-16 листопада 2019 р. член правління ГО «Інноваційні обрії України», завідувач кафедри української і зарубіжної літератури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Шарова Т.М. взяла участь у тренінгах з використання освітньої онайн-платформи Відкритого Університету Майдану (ВУМ), що відбулися у м. Хмельницький.

 

 

Під час тренінгів від організаторів заходу було представлено багато цікавої інформації, яка дозволяє зануритись в самоосвіту за допомогою масових відкритих онлайн курсв. Було акцентовано увагу на тому, що місія онлайн-платформи Відкритого Університету Майдану – допомогти зробити перший крок у самоосвіті та пошуку відповіді на ключові питання для кожної самодостатньої людини: «Яке моє місце у цьому світі?» та «Яка діяльність чи справа приносить мені справжнє захоплення та задоволення?».

Делегація тренерів та слухачів з усієї України відвідала ліцей (с. Глухів у Хмельницькій області), де ознайомилася з особливостями впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в умовах НУШ (сучасне матеріально-технічне оснащення, зокрема, телевізори, проектори, мультимедійні дошки, парти, методичне забезпечення).

 

 

Дистанційна освіта, відео курси та безкоштовне навчання на платформах масових відкритих онлайн курсах сьогодні дозволяють отримати якісну та сучасну освіту. Висловлюємо щиру подяку організаторам за проведені тренінги.

 

Інформацію підготувала доцент Шарова Т.М.