Урочисте вручення сертифікатів: підвищення кваліфікації освітян

20 грудня 2021 р. у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулося урочисте вручення сертифікатів здобувачам сертифікатної освітньої програми «Вербалізація і візуалізація в освіті та науці», розробниками та тренерами якої є члени ГО "Інноваційні обрії України".

 

Виконуючий обов’язки ректора університету, доцент Олександр ЛОМЕЙКО привітав учасників освітньої програми з успішним проходженням курсу, наголосив на важливості саморозвитку і постійного підвищення своєї кваліфікації, потребі сучасного освітнього простору у висококваліфікованих, обізнаних у медіа- та комп’ютерних технологіях.

 

Голова Правління ГО «Інноваційні обрії України» Тетяна ШАРОВА повідомила присутнім, що за 2021-2022 н.р. слухачами програми стали більше 60 педагогів закладів дошкільної, загальної, професійної та вищої освіти з різних куточків України: Запорізької, Харківської, Херсонської, Житомирської, Сумської, Дніпропетровської, Чернігівської, Львівської областей.

 

За час навчання учасники програми пройшли тренінги «Візуалізація даних в сучасному просторі» (тренерка Тетяна ШАРОВА), «Інфомедійна грамотність та розвиток критичного мислення: візуальне сприйняття» (тренер Сергій ШАРОВ) і «Технології сторітеллінгу та інтерактивні методи візуалізації історій» (тренерка Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА). Контроль результатів навчання проводився у формі виконання здобувачами проблемних, творчих і тестових завдань.

 

Учасники сертифікатної освітньої програми, якими цього разу були вчителі філологічних дисциплін та педагоги дошкільних навчальних закладів, отримали не лише сертифікати про проходження курсу, а й професійні подарунки – монографії та навчальні посібники, авторами яких є розробники і тренери цієї програми.

 

Наприкінці зустрічі було визначено напрямки подальшої співпраці ГО «Інноваційні обрії України» з університетом та можливості підвищення кваліфікації на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

 

 

 

 

 

 

 

Інформацію підготувала Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА