Участь у вебінарі «Web of Science та InCites»

13 січня 2022 року член ГО «Інноваційні обрії україни», зокрема завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ взяв участь у вебінарі на тему: «Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites» із серії вебінарів «Clarivate науковцям». Спікером вебінару була представниця компанії Clarivate, к.б.н. Ірина Тихонкова. Захід відбувався в онлайн режимі з використанням Cisco Webex Events.

 

Учасники вебінару дізналися, як за допомогою бази даних Web of Science та аналітичного інструменту InCites знайти і проаналізувати результати діяльності установ, як здійснювати пошук партнерів для співпраці та шукати інформацію про джерела фінансування досліджень. Ірина Тихонкова продемонструвала приклади пошуку інформації про гранти за певною тематикою, установи, які здійснюють грантову підтримку, поділилася інформацією про процедури та особливості оцінювання грантових заявок, на що слід звернути увагу при оформленні грантової заявки.

 

 

Корисною була інформація про можливості оновленого інтерфейсу сайту Web of Science, можливості пошуку релевантних наукових публікації за різними критеріями, використання масок введення тощо. Також учасники дізналися про квартилі, Impact Factor, нормалізовану середню цитованість тощо.

 

 

Наприкінці вебінару учасники отримали посилання на опитувальник, що стосується можливостей роботи з сайтом Web of Science. Перші три особи, які правильно дадуть відповіді на питання, отримають заохочення у вигляді плакату. Таким чином забезпечується зворотній зв'язок між організаторами та учасниками вебінару.

 

Дякуємо організаторам заходу та особисто Ірині Тихонковій за цікаву інформацію та професіоналізм.

 

Підготував доцент Сергій ШАРОВ