Члени ГО "Інноваційні обрії України" у складі журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

30 січня 2022 року на базі Наукового ліцею Хортицької національної академії відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. До написання завдань з української мови та літератури з Запорізької області приїхали 84 здобувача освіти 8-11 класів.

Головою журі обласного етапу олімпіади відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної адміністрації (наказ №12 від 11 січня 2022 р.)  було призначено доктора філологічних наук, професора кафедри суспільно-гуманітарних наук, голову Правління ГО "Інноваційні обрії України" Тетяну ШАРОВУ.  

 

Здобувачі освіти виконували завдання з української мови та літератури упродовж 4 годин, а по завершенню могли порадитись із своїми вчителями-наставниками щодо правильності виконання ними різноманітних завдань, у ому числі творчого характеру.

З 31 січня по 02 лютого компетентне фахове журі буде перевіряти написані здобувачами роботи, а по завершенню перевірки кожен учасник олімпіади зможе переглянути результати на сайті «Камертон філолога: інтелектуальний», а також на сайті методичного відділу КЗ «ЗОІППО» в розділі «Олімпіади». Найкращі здобувачі освіти будуть представляти Запорізьку область на фінальному етапі.

 

Щиро дякуємо адміністрації Таврійського держаного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за сприяння у такій потрібній для української нації справі та долучення науково-педагогічних працівників до участі у роботі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, а також усім членам ГО "Інноваційні обрії України" за розуміння та підтримку.

 

Зичимо здобувачам освіти перемоги в олімпіаді!

Vivat Філологія!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформацію підготувала професор Тетяна ШАРОВА