СумДПУ імені А.С. Макаренка пишається своїми здобувачами

12 червня 2022 року були оголошені переможці Конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

У непростий для нашої держави час Громадська організація «Інноваційні обрії України» робить потужну справу. Свідченням цьому є конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

Серед здобувачів закладів вищої освіти І місце упевнено посіла Сердюк Катерина, студентка спеціальності Середня освіта. Українська мова і література СумДПУ імені
А.С. Макаренка (керівник - Кириленко Надія Іванівна, кандидат філологічних наук, доцент). Її роботу об'єктивно оцінило журі, до складу якого і ми мали честь увійти.

А сьогодні отримали ще одну хвилюючу вісточку. Відповідно до Наказу МОН України №631 від 15.07.2022 року «Про нагородження переможців ХІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка». Сердюк Катя нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Ми запитали нашу колегу про свої відчуття, хвилювання:

Сердюк Катерина: Проведення конкурсу надзвичайно важливе, адже він дає можливість вкотре звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення. Творчість Тараса Шевченка і в ХХІ столітті спонукає молодь замислитися над духовними цінностями, усвідомити, що Великий Кобзар для багатьох поколінь українців був і залишається символом високих духовних можливостей і нового етичного мислення.

Саме з «Кобзаря», цієї невеличкої, але такої глибинної за своїм змістом книжечки, почалася моя любов до літератури. Кожного разу, читаючи вже багато разів прочитаний твір, відкриваєш для себе щось нове, незвідане, сакральне, таке близьке для душі. Є мрія побачити міста України, в яких шанується слово Тараса Шевченка.

 

Підготувала професор Олена Семеног