Участь у Sammit Прогресильних для освітян

10 грудня 2022 року у м. Львів відбувся Sammit Прогресильних для освітян. «Як розвиватися вищій освіті в умовах невизначеності». До участі в заході, який відбувався у змішаному форматі, доєдналося більше 400 учасників із закладів вищої освіти України. Від громадської організації «Інноваційні обрії України» долучилась Тетяна Шарова, яка упродовж дня занурилась в атмосферу роботи над виявленням проблемних питань у сфері вищої освіти та шляхів їх рішення.

На заході були представлені результати опитування «Як розвиватися вищій освіті в умовах невизначеності»? Цікавою була Публічна дискусія: «Як почуваєшся, вища освіто?», де залучено значну кількість спікерів в режимі онлайн та офлайн. Модератором в режимі онлайн був Іван Баликін.

Серед запрошених гостей – Наталія Стукало, Ігор Таранов, Дмитро Шеренговський, Андрій Охрімовський, Катерина Скиба, Дмитро Чумаченко, Віктор Галасюк, Ірина Тулякова та ін.

Під час Sammit Прогресильних вдалим виявилось світове кафе «Моделюємо майбутнє пост воєнної вищої освіти», де всі учасники були поділені на групи і повинні були генерувати проблеми і шукати їх рішення. 6 локацій: наука, управління, студенти, викладачі, інтернаціоналізація, фінанси – були охоплені учасниками світового кафе.

Партнерська панель «Взаємопідтримка на освітянському фронті» була розкрита в напрямку співпраці українських науковців зі світовою спільнотою. Тут у якості запрошених гостей була голова Ради молодих вчених Олеся Ващук, Людмила Таценко та інші гості, які поділились думками з приводу можливої взаємопідтримки освітянського фронту на міжнародному рівні.

 

 

По завершенню заходу було розіграно повербанк сере учасників опитування, що мотивувало до подальших зустрічей у подібних заходах.

Щиро дякуємо засновнику ГО «Прогресильні» в особі Богдана Ференса, який шукає актуальні теми та дає можливість науковцям ділитися думками з приводу розвитку вищої освіти в умовах невизначеності.

 

Інформацію підготувала Тетяна ШАРОВА